60 минуло неповторних років, тисяча попереду доріг.

Під таким гаслом пройшло довгождане свято зустрічі кількох поколінь учнів брянківської СШ № 26, № 3, потім гімназії: колишніх, теперішніх, навіть майбутніх. Брянківська гімназія, по-святковому ошатна, радо запросила дорогих гостей на свій ювілей. Найдорожчі серед них, звичайно, батьки наших учнів, які щороку допомагають оновити обличчя закладу, своєю працею та матеріальними внесками створюють комфортні умови навчання дітям. Директор гімназії Г. О. Козлова висловила слова щирої вдячності їм за це, а також міському голові Моргунову М. В.. усьому виконавчому комітету міста, начальнику відділу освіти міста Стріжаченко С. Л., працівникам методичного кабінету, а також депутату обласної ради Фоміну А. В. Заступник міського голови Федосєєв Д М. від його імені вручив цінний подарунок – ноутбук. Багаторічне співробітництво із шефами гімназії Заїкою В. П., Ткаченком К. В., головою піклувальної ради Коротких О. Г, Юрченко А. Л. зробило можливим затишок і тепло в закладі. З першого ж дня до гімназії організовано підвіз учнів, що заслуговує на особливу вдячність від їхніх батьків. У вітальному виступі Іоффе Ю. Я. , завдяки кому 20 років тому проведено капітальний ремонт, звучала впевненість у кращому майбутньому освітян, зокрема колективу гімназії.

Довгожданий день вступу до гімназійної україномовної родини настав для 29 першачків, багато з яких уже навчалися у нашій Школі майбутнього першокласника. Секретар міської ради Яцишин А. І. від Партії регіонів вручив їм подарунки -  канцелярські набори. Відділ освіти порадував їх спортивним інвентарем, аби дозвілля стало ще цікавішим. Батьки наших найменших учнів благословили іх у добру путь до знань , засіявши голівки житом-пшеницею.

Кожен захоплено слухав щирі привітання випускників 26-ї, потім 3-ї школи різних років: Давидова В. Ю., Юдович Н., Гарби О. Присутні милувалися виступом  зразкового хореографічного колективу «Радість» (Горбачевська Л. О.).Щиро вітали свою гімназію з ювілейною датою учні й учителі. Колеги -  педагоги Дитячої школи мистецтв № 1 (Павлова Л. О., Макуєва А. П.) з любов’ю  підготували свій подарунок.

У рідні стіни увійшли вчителі старшого покоління – Петренко Л. О., Юдович Р. В., Степанова Г. М., Хамчич О. І., Сізик Н. Т. А скільки улюблених педагогів назавжди пішли від нас за ці десятиліття! Їхні імена знову звучали на рідному шкільному подвір’ї.  А сьогоднішню історію закладу творить згуртована команда молодих, цілеспрямованих педагогів,які набувають нового досвіду в цілком нових умовах.  Майже щороку до Брянківської гімназії повертаються її кращі випускники – уже молоді вчителі. Іванова Катерина, учитель математики й фізики, знову в нашій великій родині.

Урочиста мить – лунає Перший дзвоник 2012 – 2013 н. р. А свято не закінчено: воно продовжується відкриттям музею «Історія розвитку закладу». Здійснився давній задум – влаштувати місце зустрічі з незабутніми постатями з минулого. Новенькі стенди, безліч фотографій та речі з далекого шкільного дитинства – ось що побачили перші відвідувачі. Кропітка робота зі збору експозиційних матеріалів тільки розпочата.  Кожен може поділитися уречевленим спогадом про рідну школу, дати йому нове життя.

Гімназіє! З ювілеєм тебе ми вітаєм!

Від душі ми усі побажаєм

Процвітання, краси і добра,

Щоб ти довго і творчо жила!