Святкування Нового року в Брянківській гімназії.

26.12.2014 року в Брянківській гімназії відбулися новорічні ранки для учнів молодшої, середньої та старшої ланки.

Новорічну ялинку для гімназистів було установлено за допомогою Степанова Л.М. – директора Брянківського стадіону «Шахтар», нашого колишнього випускника. На новорічне свято завітало багато батьків. Казкові герої подарували всім присутнім неповторну подорож у «Новорічну казку», веселий настрій, посмішки. Круг ялинки діти водили новорічний хоровод, співали веселі пісні, розповідали вірші. Також проводилися різноманітні конкурси, рухливі ігри, новорічні змагання.

Педколектив Брянківської гімназії  дуже вдячний батькам за активну участь у підготовці та святкуванні Нового року. Всі учні, які святкували Новий рік в гімназії були одягнені  в яскраві, новорічні костюми.

І як завжди будь яке новорічне свято не може обійтися без подарунків Діда Мороза та Снігуроньки.

Хай радість квітує у кожному домі -

Щастя й здоров’я у році Новому.

Миру і злагоди в кожній хаті,

Щоб на добро були усі багаті.

Батьківський комітет Брянківської гімназії.

Наступного дня свято продовжилося подорожжю до казки разом з артистами Брянківського міського палацу Культури. Неймовірні пригоди, улюблені образи, веселі забави, подарунки й танці чекали дітей біля гімназійної ялинки. Директор гімназії Козлова Г. О. подякувала артистам за святковий настрій. Добра, миру, радості, тепла в новому році!