Брянківська гімназія - День самоврядування
Декабрь [1]
«  Грудень 2016  »

Брянківська гімназія

У стінах Брянківської гімназії 8 лютого відбувся довгоочікуваний улюблений учнями захід -  День самоврядування. До цього дня лідери учнівського самоврядування ретельно та творчо підготувалися: розробили положення, обрали вчителів-предметників та в. о. адміністрації з числа учнів 5 - 11 класів, запланували соціально-психологічні акції.

День розпочався нарадою при в. о. директора (Кулик Оксана, 8 кл.) й  продовжився  урочистою лінійкою, де учням були представлені їхні нові «викладачі», оголошено план проведення заходів. Уроки за розкладом відбулися у повному обсязі, навчально-виховний процес тривав стабільно та злагоджено. А на перервах лідери центру «Дозвілля» проводили рухливі іги з учнями молодшої школи, в. о. соціального педагога (Міхєєва Д., 8 кл.) та ЗДВР (Кузьміна В., 8 кл.) здійснили рейд-перевірку учнівського приладдя, форми та змінного взуття, контроль за дотриманням порядку на пришкільній території. Крім того, кожен класний колектив під керівництвом в. о. психолога Кунчикової Т (11 кл.) узяв участь у психологічних акціях «Я люблю Вас, мій учитель», «Слідопит», «Улюблений учитель». Ці акції були спрямовані на проникнення у життя їхніх педагогів, зближення учнівського та учительського колективів.

Наприкінці Дня самоврядування відбулося завершальне спільне засідання вчителів та учнів, які виконували їхні обов’язки цього нелегкого дня. В атмосфері дружнього співробітництва та загального доброго настрою діти поділилися враженнями про те, який на смак учительський хліб, дійшли спільної думки про необхідність свідомої дисципліни та відповідальності у навчанні. Тож бажаємо, щоб традиція проведення Днів самоврядування розповсюдилася школами міста.